10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Zkušenosti říkají, že 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 609 Kč
Naše cena: 406 Kč Ověřit dostupnost

Klasické asijské Wok nudle, z krupice z původní odrůdy prvotřídní tvrdé pšenice, představují jedinečné nudlové potěšení, s velice širokým užitím a velice snadnou přípravou v každé zdravé kuchyni. Nejsou nutné předvařovat a lehce je připravíte za pouhé 4 minuty, přičemž se ideálně hodí jako klasická příloha k rozličným (nejen) asijským zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Těstoviny* (krupice z tvrdé pšenice (100%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1497 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Eliška Išková, Klučenice:
Prostřednictvím internetového obchodu jsem si pořídila 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g, který v běžném obchodě nestojí méně než pár korun. Přestože jsem byla varována mým partnerem, že drahé zboží není příliš dobré objednávat v e-shopu, chtěla jsem udělat partnerovi dobrou náladu (sobě taky), a tak jsem si jej zakoupila. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Každopádně doporučuji tento eshop.

Valerie Brůžičková, Lipnice nad Sázavou:
Měla jsem štěstí a koupila jsem 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g za lepší cenu. Čekala jsem skoro dva týdny, než balíka dorazil. Řešila jsem s obchodem nějaké nesrovnalosti s doručovací adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyřešilo a balík mi byl doručen. Ještě jsem pořádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít hodně času ho detailněji otestovat a pochlubím se přátelům.

Petra Didová, Nýrov:
Jsem přesvědčená, že 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g, dnes je na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu skoro nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost zvolit si 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g po práci, v pohodlí domova. V tomto nakupování přes web moc oceňuji. A komunikace eshopu 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g byla opravdu skvělá. Zákaznická help line reaguje prakticky obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jasně.

Marek Hase, Nevězice:
Nebyl jsem velký příznivce nějakých novinek. Ale 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem viděl u kamaráda a jen tak volně se na něj optal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé dny. A to je to jinak docela málomluvný člověk. Myslel jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g objednat taky.  A udělal jsem dobře. Ani po čtvrt roce té objednávky nelituji.

Andrea Plhoňová, Třebovice:
10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g je vážně skvělý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla stejný produkt u mojí babičky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco takového. Je až k neuvěření, kolik je možných využití a co to všechno dokáže. Jsem opravdu spokojená. Nemůže se to mojim ošoupanému modelu rovnat. Kdybych měla říci všechny plusy, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Kristián K: 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kamila M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

David K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sofie A: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniel R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt