10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Zkušenosti říkají, že 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1379 Kč
Naše cena: 919 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Hana Poustková, Studénka:
Řekl bych, že 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g naprosto předčí všechny podobné konkurenční modely. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla hlavní i kvalita ve spojitosti na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu doručení a kontakt s obchodem. V tomto směru mě 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g více než potěšil a chci ho každému poradit.

Lukáš Duháček, Otrokovice:
Tenhle 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem objednával prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu očekávat a byl jsem hezky překvapený. Navíc produkt nekoresponduje ceně, cena byla nízká, ale produkt je úžasný! Takže můžu pouze doporučit. Když přidám výhody co se týče okamžitosti dodání a zabalení výrobku, tak jsem opravdu zcela spokojen a šťasten, že i dobré Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Pavel Gill, Mladecko:
Během objednání 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem poměrně přísný. Stojím si za kvalitou a nízkou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu solidní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji rychlé odbavení mé objednávky, 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní nákup. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Sára Liebezeitová, Újezd u Svatého Kříže:
Já osobně nemám s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g své dlouhodobé zkušenosti, objednala jsem ho matince. Sáhla jsem po něm především proto, že měl online opravdu kladné názory a protože mnoho kamarádek se s ním také setkalo. Maminka, navzdory tomu, že byla nejdříve trochu odměřená, si produkt dneska velmi cení. Pokaždé, když k ní dorazím na návštěvu, tak o něm hovoří a je vážně spokojená.

Jan Drahotský, Slověnice:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g nadšený a chválím všude, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nekouká a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tohle výrobek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 69 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Viktor P: je to fajné

Marie M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Magdaléna C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Simona B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vanesa V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt