10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Zkušenosti říkají, že 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špagety z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné špagetové potěšení lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Radek Vála, Velké Němčice:
Od začátku jsem byl hodně ironický. Ovšem okamžitě po doručení si mě 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g rychle získal, je opravdu perfektní. Nemám co negativního bych dodal a to jsem velký kritik. Asi bych trochu přidal na vzhledu, ale jak se říká, sto lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač čekat.

Jonáš Nádherný, Hora Svatého Václava:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když objednávám tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak projížděl nabídky na webu, zalíbil se mi váš 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak báječného! Příští narozeniny se na váš krám podívám hned, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

Michaela Vážanská, Loza:
Zpočátku jsem k 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g ztrácela zájem, ale po několika týdnech užívání jsem se přesvědčila, že jeho provedení docela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i mojí rodiny. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g mohu určitě doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Kateřina Šebková, Branžež:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Oliver M: Jsem ráda, že to mám

Andrea V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ema P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Martin B: Přišlo to celkem rychle

Kryštof S: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt