10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Zkušenosti říkají, že 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1262 Kč
Naše cena: 841 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Jáchym Štulík, Štětkovice:
Tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jsem objednal poprvé a můžu s radostí recenzovat, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje na sto procent, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím říct, že tento produkt si opět objednám jen odsud. Jsem zcela šťastný a chci všem pouze doporučit. Jistota a rychlost. Perfektní.

Natálie Jašková, Násedlovice:
Protože jsem žena, tak se pokaždé koukám na několik aspektů, co může nejen 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, ale i obchod poskytnout. Tím myslím tedy cenu, zabalení zboží, rychlost doručení, vzhled výrobku a zásadní je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu napsat, že se vším tímto jsem byla nejvíce spokojená. Cena je v levná, balení bylo v klidu, žádné přehnané omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do tří dnů. Celkově můžu jen doporučit!

Alena Tatíčková, Hartinkov:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi doporučila matka jako účinný prostředek, který výborně chutná a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu velmi snadno dostupná. Nepotřebovala jsem nic těžko hledat. Stačilo podívat na internetové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali všechno přesně dle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem skvělá a přesná.

Amálie Pytlíčková, Všekary:
Pořizovala jsem tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, hezká komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Chci jen a všem všem doporučit.

Anna Fauknerová, Švábenice:
Strýc spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, materiál který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

David P: je to fajné

Emma B: nemá chybu

Daniel V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Daniel F: Přišlo to celkem rychle

Jakub C: 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt