10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Zkušenosti říkají, že 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Ema Veselková, Vlkanov:
Tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na babičky doporučení jsem ihned, co jsem přišla domů, sedla k počítači a zakoupila. Po opravdu krátké chvíli zazvonil doručovatel a já jej můžu využívat. Jsem velmi spokojená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Dominik Krummer, Hradčovice:
Chci vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky obden a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Miroslav Saulich, Dobřejovice:
Dávám vždy přednost funkčnosti a nekladu důraz na módní výstřelky. Hlavní pro mě je, aby mi 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g po dlouhou dobu a bez potíží fungoval. Což tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g skutečně garantuje, můžete si ho užívat kdekoliv. Pro všechny aktivní pány ho tak musím stoprocentně doporučit. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g s vámi věrně absolvuje i cestu k moři. Jen si dejte pozor, aby na něj nežárlila vaše manželka či přítelkyně.

Viktor Kasalý, Říkovice:
Přál jsem si udělat radost ženě k narozeninám. Vůbec jsem však neměl konkrétní představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je skvělý. Manželka byla překvapená. Navíc jsem hodně ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám šokovaný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Antonín C: Jsem ráda, že to mám

Jaroslav Ž: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Ondřej Š: Přišlo to celkem rychle

Vít S: 110 % spokojenost

Kryštof T: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt