10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Zkušenosti říkají, že 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1305 Kč
Naše cena: 870 Kč Ověřit dostupnost

Klasické široké světlé nudle z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Viktor Baldrian, Močovice:
Bezvadný 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy rodin. Obával jsem se, zda si vyberu správný druh tohoto 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně pomohli prodavači webového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo navíc i šikovně zabaleno, takže během cesty nedošlo k poškození. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g působí přesně tak, jak má. A k mé naprosté radosti.

Amálie Kořenářová, Kšice:
10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g jsem si poprvé pořídila na podzim. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž zcela boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z ní taky nadšená. Určitě hodlám objednávat další.

Samuel Píha, Adamov:
Chci vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, který jsem u vás objednal, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Kamila Jirková, Hřiměždice:
10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem nucena shánět čtyři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden chat do e-shopu a mohu snadně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kolegyni v práci baví tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, okamžitě a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Šimon D: Celkem jsem spokojený.

Kryštof M: tak jsem to dostala aje to super

Kristián P: Přišlo to celkem rychle

Eliška P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tereza B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt