10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Zkušenosti říkají, že 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Klára Rychlá, Domašov:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla udána týdenní doručovací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, pěkně zabalený a bez vad. Hned jsme ho chtěli doma otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

Patrik O'connor, Helvíkovice:
Přál jsem si udělat radost ženě k výročí. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g je báječný. Dcera byla nadšená. Navíc jsem hodně ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco koupím, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám překvapený.

Michael Slušný, Kamenná:
Nejsem velký příznivce jakýchkoliv novinek. Ale 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem shlédl u kamaráda a jen tak volně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak celkem tichý člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g objednat taky.  A udělal jsem poctivě. Ani po čtvrt měsíce té objednávky nelituji.

Ondřej Atanasov, Onomyšl:
Jsem povahou hrdina - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na netu vyskočila reklama na 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, hned jsem to objednal. A bingo, trefa do středu. Produkt dorazil bezvadně zabalený a a proto neporušený. Skvělý poměr cena/hodnota, hezký vzhled, příjemné používání, dokonalé zpracování. Prostě výhra a absolutní spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Anna Balnerová, Vojkovice:
Měla jsem velmi nedobrou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za dobrý 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Kristýna K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Josef M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Linda F: nemá chybu

Jan Z: Celkem jsem spokojený.

Sebastian T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt