10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Zkušenosti říkají, že 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Adam Ullrich, Stupava:
Není nic snadnějšího než nákup tohoto 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g stačí několik kliknutí a do třetího dne máte doma balíček z touhle radostí. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl pořídit už velmi dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě kamarádka. Mám ho čtrnáct dní a zatím všechno v pořádku a moje nadšení neupadá. Bleskové dodání, snadné pořízení, hodně šikovná věcička.

Denis Kvietok, Přestavlky u Čerčan:
Že vychytaný design nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? I já jsem si to myslel. Ale jen do chvíle, než jsem si objednal 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ostatní výrobky nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co dovede, ale současně tím, jaký má design. Z toho důvodu je jedinečným módním doplňkem každého moderního chlapíka. Nikdo vás s ním v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g nedám z ruky, stal se mou užitečnou pomůckou.

Linda Weidenthalerová, Jetětice:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsou výborné a stálé zboží. Zatím mám dobré zkušenosti s produkty. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat další.

Antonín Čenec, Františkovy Lázně:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už dlouhou dobu přemýšlí, že by 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální drobnosti, které 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nikola Š: Ideální k osmnáctinám :)

Klára B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Linda P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vanesa V: Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Richard G: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt