10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Zkušenosti říkají, že 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Petr Mužík, Hrobice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Tereza Kacafírková, Josefov:
Dlouho jsem váhala mezi tímto 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci emailu, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt skutečně na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Julie Petrnoušková, Slezské Pavlovice:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g již vlastní, byly úplně spokojené. Žádná z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco takového chtěla velmi dlouho, nebyl důvod proč dál váhat. Všechna moje očekávání byla na zcela vyslyšena. Přísahám, že neznám nic úžasnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Amálie H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matyáš H: Jsem ráda, že to mám

Ondřej B: je to fajné

Magdaléna S: Je to dostatečné?

Sára N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt