10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Zkušenosti říkají, že 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Julie Křupalová, Hořice na Šumavě:
10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g mohu jasně doporučit všem svým kamarádům a známým. I já jsem se přesvědčila, že celkem dobře chutná, ale je i hodně skvěle cenově dostupný a není třeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho mohla používat. Lehká příprava a bezchybná chuť nadchla nejenom mě, ale i kamráda a děti. Široké spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Také jsem byla pochválená za mou chytrost.

Kristýna Witoszová, Květnice:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Aneta Duzbabová, Skotnice:
Jsem hezky překvapena jak okamžitým dodání, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení zboží. Profesionální. 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g dorazil v pořádku, v brzké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě pravidelně navracet a nakupovat dále.

Alena Ondráková, Bělá nad Radbuzou:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 5 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 25 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi záleží na tom,jak si na to vlezete.Montáž 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je za 25 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříňku.

Vojtěch Záhrubský, Velatice:
I když internetový obchod nabízel opravdu širokou nabídku 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, nebylo mi do smíchu, když 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g dorazil. Co se týče dopravy, nemůžu nic špatného napsat. Ovšem eshop mi neuměl vysvětlit, z jakého důvodu asi došlo k záměně. Záležitost byla uzavřena za více než měsíce, což považuji za nezanedbatelný zápor tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Sofie H: dobré

Šárka D: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karel P: Přišlo to celkem rychle

Daniela B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt