10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Zkušenosti říkají, že 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Linda Zágorová, Lučice:
Nakupuji na tomto obchodu pravidelně. Vždy jsem spokojena jak s hezkou komunikací, tak s zbožím, který mi přijde. Vše je kvalitně zabaleno a zasláno v nejkratší možné době. Jenom můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak perfektně funguje. A milé jednání, obětavost a okamžité komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Matyáš Toifl, HRADEC KRÁLOVÉ:
Navzdory tomu prodejce nabízel skutečně širokou nabídku 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, byl jsem nakonec zklamán, když 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g přišel. Co se týče doručení, vše na jedničku. Ovšem e-shop mi nedokázal vysvětlit, proč zboží zaměnil. Reklamace byla uzavřena za několik týdnů, což považuji za velký zápor tohoto e-shopu.

Petra Škubníková, Rašovice:
Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o to informovat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a zakoupila. Po celkem krátké době zaťukal doručovatel a já ho můžu používat. Jsem opravdu spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Matěj Bičovský, Znětínek:
Než jsem si zakoupil 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, tak jsem kontaktoval eshop jestli fakt mají 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g skladem. Byl jsem nedůvěřivý, ale bezdůvodně, dva dny poté mi doma zvonil zaměstnanec zásilkové služby. Prvotřídní rychlost přepravy a dostupná cena.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Jan Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Emma L: Ideální k osmnáctinám :)

Johana V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Antonín K: tak jsem to dostala aje to super

Karolína T: Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt