10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Zkušenosti říkají, že 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Lucie Holeková, Hostim:
Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je totálně TOP. Dříve jsem jej kupovala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší jistotu, skvělý manuál a také možnost bezplatné pomoci. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného jednání.

Jáchym Dobrozemský, Žákovice:
Na tento produkt jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do tří dnů po zakoupení jsem ho měl doma a od té doby ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který dělá spolehlivě svůj účel. Oceňuji především jeho dostupnost a způsob vyhotovení. V tomto e-shopu neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

Denis Hauerland, Opočno:
Po zakoupení prvního kusu této značky, jsem byl celkem nadšený. Na pár chvil jsem se od této značky odpoutal, ale pomocí tady toho 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem se k ní vrátil a musím říct, že jsem hezky překvapen. Čepici dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla krapet vyšší, ale u takhle výborného produktu mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád zaplatím.

Marek Muknšnábl, Dřešín:
Stále BOMBA product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Kamila Z: Je to dostatečné?

Gabriela M: nemá chybu

Kamila L: Ideální k osmnáctinám :)

Kristýna H: já jsem to prostě chtěla

Matěj T: 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt