10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Zkušenosti říkají, že 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Sebastian Bujok, Modrá:
Předtím než jsem 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem hezky překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

Matouš Kotala, Valašská Senice:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

Zdeněk Dědeček, Toužim:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Často mě nenapadne nic pořádného, čím bych potěšil. A občas mě to dost mrzí. Teď, co jsem poznal 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, je to ale úplně jiné. Už jsem ji jako dárek koupil asi čtyřem lidem a všichni byli stejně rádi jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Lukáš Rozsypálek, Holohlavy:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího dědu s úmysle lehkého každodenního užívání. Ve prospěch 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g hraje také malost i jeho rozumná hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Tereza H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Veronika B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sára B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Patrik Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Václav K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt