10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Zkušenosti říkají, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Kateřina Kutlvašrová, Světlá pod Ještědem:
Když už tady 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g hodnotíte, já se musím ozvat. Koupila jsem si ho nejdříve shodou náhod. Plánovala jsem si objednat jiné zboží, ale nebylo dostupné, tak jsem hledala alternativu. A poměrně náhodou jsem našla tohle. No a od toho momentu si nekupuji jinou věc. Tohle je zkrátka špičková kvalita za nízkou cenu, rychlá doprava a velmi milý přístup provozovatele eshopu. Co víc si přát?

Anežka Broučková, Přepeře:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 3 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 20 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je za 10 minut, funguje bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříň.

Tereza Juhaňáková, Lovečkovice:
S kámoškami jsme se nedávno bavily o nakupování, a přišla řeč i na tento váš 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Jedna z kamarádek ho tam velmi chválila, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je opravud hodně free! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je príma, mega perfektní a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím koupit, nevím o nikom, kdo by pak nebyl spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Valerie T: děda je z dárku je nadšený

Eliška O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sára Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jiří Š: je to fajné

Nikola M: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt