10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Zkušenosti říkají, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Sebastian Essender, Rozhraní:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl objednat novější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším produktem a jsem za to celkem rád. Soused si pořídil tedy dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Sebastian Endlicher, Oldřišov:
Opravdu parádní kontaktní 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A zážitky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání počasí

Daniel Mahnert, Levínská Olešnice:
Objednávám na internetu vskutku rád, ušetřím tím spoustu času. Obdobné to je také s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Tak jsem vypátral ten svůj, objednal a zanedlouho byl 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g přímo u mě doma. Já se místo toho můžu věnovat jiným aktivitám. Jsem opravdu rád za to, že podobná možnost existuje, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g se mi opravdu líbí. Tato alternativa nákupu je dobrá pro všechny ty z vás, kteří nemají, podobně jako já, rádi fronty v přeplněných obchodních centrech.

Nela Pohlodková, Valašské Klobouky:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Nikol Krhutková, Vojnův Městec:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem povinna shánět čtyři věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden email do obchodu a mohu snadně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí dceru baví tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g používat, protože se s ním pracuje lehce, okamžitě a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Markéta H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nela Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Pavel H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michael Š: je to fajné

Daniela B: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt