10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Zkušenosti říkají, že 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2202 Kč
Naše cena: 1468 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených mandlí, představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či na přípravu lahodných mandlovo-čokoládových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Pražené mandle* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2570 kJ (622 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 50 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.16 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Radek Píha, Třebívlice:
Není hodně takových výrobků jako právě 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době určitě není nadbytek unikátního zboží v této váhové kategorii. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g splňuje vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o pořízení přemýšlíte. Zvláště je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

Anna Zajptová, Kvítkovice:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým dodání, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení produktu. Profesionální. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g přišel v pořádku, v brzké době a já ho můžu ihned testovat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě pravidelně vracet a nakupovat opakovaně.

Tomáš Khain, Lučina:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem hodně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem dobré reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát největší pochvalu a poděkovat

Viktor Zápeca, Milíkov:
Daný 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g měl být překvapením pro moji nastávající manželku. Z toho důvodu jsem kontaktoval internetový obchod, který nabízel tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g, dořešil jsem s nimi balení a hlavně datum, adresu. Spolupráce byla velmi profesionální, bez průtahů. Na ceně nezáleželo, navzdory tomu, že vím, že by se 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g dal pořídit levněji. Jsou situace, kdy je důležitější rychlé dodání, než 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Firma nezklamala, dokonce poslala dáreček a z moji nevěsty se stala oficiální paní. Velmi doporučuji tohoto prodejce.

Hana Richtarová, Břidličná:
V středu jsem dostala 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stihla vyzkoušet, zda opravdu funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen pár dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jako super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Samuel R: 110 % spokojenost

Gabriela K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denis Š: funkční výrobek

Filip K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nela J: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt