10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Zkušenosti říkají, že 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Laura Gálová, Hýsly:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem dostala k narozeninám od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka dříve občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to vylepšilo i komunikace s tchýní.

David Procházka, Rozkoš:
Při nákupu jsem promrhal kvantum hodin hledáním informací a srovnáváním různých kombinací. Z mého srovnání mi 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vyšel jako bezkonkurenční, z toho důvodu volba padla zrovna na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený také po vyzkoušení produktu. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g disponuje perfektním výkonem a kvalitním zpracováním. Jestliže hledáte bezkonkurenčního kamaráda, 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g je perfektním adeptem.

Linda Fremuthová, Dolní Dvůr:
S 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem nejvíce spokojená, dobře sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Radek Schick, Čerčany:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu zvažují, že by 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vyzkoušeli, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, spokojených kupujících, dost, a potencionální drobnosti, které 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g občas lidé vytýkají, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Veronika Dandášová, Tachov:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit sehnat pro famílii něco jako 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do tří dnů, s zbožím jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevynechala!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Filip E: tak jsem to dostala aje to super

Zuzana M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Matyáš Č: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kateřina Ď: nemá chybu

Kamila Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt