10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Zkušenosti říkají, že 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný 100% džus ze směsi čisté kokosové, koncentrované ananasové a zdraví velice prospěšné acerolové šťávy, původem ze Srí Lanky, představuje jedinečně zdravý nápoj bohatý na vitamíny, vlákninu a důležité minerály, plný osvěžující chuti tropického ovoce. Unikátní, zdraví prospěšný zdroj tekutin kdykoliv během dne. Složení: Kokosová šťáva (70%)*, ananasová šťáva z koncentrátu (28%)*, acerolová šťáva (2%)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 130 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nela Juráňová, Klášterní Skalice:
Od chvíle, kdy jsem 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l zakoupila, jsem se nemohla vydržet, až ho doručí. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě doručování informovali o stavu nákupu. Člověk ihned vidí, že si ho jako zákazníka váží. Navíc jsem platila dopředu, takže potvrzení o obdržení platby pro mě bylo hodně uklidňující. Teď už mám 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l skoro měsíc a nemůžu si stěžovat.

Tobiáš Thiemel, Předslavice:
10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l, objednaný ve Vašem eshopu je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně čtyřmi podobnými. Původně jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prošel všechna pro a negativa rozhodl jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji také za příjemné a ochotné jednání.

Nikolas Lidický, Babice:
Objednáním 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za přísného kupujícího, přesto požaduji kvalitu a za stanovenou cenu pořádný výkon. Tento obchod a jeho výrobky mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a očekávání. Udělalo mi radost i designové zpracování, které je účelní a hezké. Určitě v blízké době pořídím další kusy.

Jonáš Výsmek, Bradlecká Lhota:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu kvalitně, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Denis Lamata, Dobšice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodně přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si přečetl popis, napadlo mě, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l mohl být tak skvělý, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes internet nemám dosti pozitivní zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy rozumné ceny, za tento nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Antonín K: je to fajné

Aneta M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sabina B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kristýna B: Ideální k osmnáctinám :)

Sabina V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt