10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Zkušenosti říkají, že 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Filip Hutla, Horní Meziříčko:
Komukoliv bych radil, aby se drželi záznamů v popisu 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Myslím, že případná nerozumná hodnocení mohou v mnoha případech pocházet z nesprávného užívání. Tuhle zkušenost měl náš strýc, který nás od nákupu varoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho rady nedal a  10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g zakoupil. Používám ho už sedmý měsíc a celkem mu nemohu nic vytknout.

Štěpán Roll, Vyskytná nad Jihlavou:
Přál jsem si udělat radost ženě k narozeninám. Vůbec jsem však neměl konkrétní představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je skvělý. Manželka byla překvapená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám šokovaný.

Aneta Havlisová, Zavidov:
Totální špička mezi 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou úžasné. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto produktu! Velmi lehké použití spolu s ostatními produkty. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se drahý, ale opak je pravdou. 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g používám mnoho let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte řádně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování žmolků. Pečlivě uzavřít a uchovávat na suchém a tmavém místě při stejné teplotě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Rozálie Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jan S: tak jsem to dostala aje to super

Ondřej P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denisa B: Ideální k osmnáctinám :)

Sára Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt