10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Zkušenosti říkají, že 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s peprmintovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou peprmintovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Valerie Búranová, Kokory:
Koupila jsem pro syna 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také koupit

Marek Šůcha, Pařezov:
10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g je prostě jedinečný! Po revoluci jsem se pár roků pohyboval po Evropě jako obchoďák a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký skok a i v Česku je možné najít hodně výbornou nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v Asii a cenově je dokonce levnější než v některých okolních zemích. Jen tak dál.

Johana Břehovská, Chocenice:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Michael Skaličan, Dolní Řasnice:
10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g jsem si zakoupil zejména z důvodu, že byl levný. Nejsem zrovna při penězích, spíš se musím pečlivě ubezpečit, kolik co stojí, tudíž cena byla pro mě rozhodující. Nečekal jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale výrobce mě příjemně překvapil. Kvalitní, funkční věc. Za nízkou cenu super užitek, jak se říká. Známému, který mě o něm informoval, jsem pak jako revanš dopřál láhev kvalitního pití, protože mi v tu chvíli udělal skutečně neuvěřitelnou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Viktorie Z: já jsem to prostě chtěla

Laura J: Ideální k osmnáctinám :)

Antonín Č: 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alena Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sofie P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt