10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Zkušenosti říkají, že 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Barbora Starcová, Krakovany:
Pořídila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné várky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Natálie Scherbaumová, Tachlovice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g splnil moje požadavky, řekla bych zcela, že ne. On je totiž opakovaně předčil. A to opravdu nepřeháním. Těm, kteří ještě váhají, bych řekla, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

Sebastian Bartoška, Horní Němčí:
10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a znovu 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Perfektní produkt, který mi hodně zpříjemnil život. Žádná nákladná příprava, žádné dlouhé hledání. Na eshopu jsem ho zaplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale třetí den přišla SMS od pošťáka a datem a přesnou hodinou dodání. Vše proběhlo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Matyáš S: Jsem ráda, že to mám

Petra Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Dominika H: nemá chybu

Richard H: 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vít L: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt