10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Zkušenosti říkají, že 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Barbora Starcová, Krakovany:
Pořídila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě dcery lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vytopí obývák:) Když se podíváte kolik vody je z jedné cyklu a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Natálie Scherbaumová, Tachlovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g splnil moje potřeby, odpověděla bych jednoznačně, že ano. On je totiž opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Těm, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky patřím.

Sebastian Bartoška, Horní Němčí:
10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a znovu 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Skvělý výrobek, který mi hodně ulehčil život. Žádná nákladná instalace, žádné obludné shánění. Na eshopu jsem ho zaplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla zpráva od pošťáka a datem a přesnou hodinou dodání. Vše proběhlo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít používat. Opravdu celková spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Valerie Š: Ideální k osmnáctinám :)

Andrea S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktorie J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zuzana Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Samuel Ř: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt