10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Zkušenosti říkají, že 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Anna Kőnigsmarková, Mořice:
Objednala jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g teprve před dvěma dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u dveří s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový kus se vším, co k němu dle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá nepoškozeně, tak věřím, že vyplní svůj účel.

Simona Šťuková, Svojšice:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada nakupuji přes internet. Byla jsem se na 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g kouknout v kamenném krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem překvapena, jakého užitečného pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k internetu a za výhodnou cenu jej objednala. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak asi nebude problém.

Karolína Belánová, Řimovice:
S přítelkyněmi jsme se předevčírem bavily o nakupování, a přišla řeč i na tento váš 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Jedna z nich ho tam hodně vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho také vyzkouším, a je opravud velmi free! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je bezva, extra perfektní a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím zakouit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl rád.

Alena Hepnarová, Křídlůvky:
10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g podporuje mojí přirozenou lenost, protože nejsem nucena hledat pět věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden email do obchodu a mohu snadně a lehce pracovat. Tké i mojí kamarádku baví tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g přepracovávat, protože se s ním pracuje snadno, okamžitě a tím pádem u běžné domácí práce stráví minimum času.

Matěj Benč, Osečany:
Tak předně, 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na opačnou stranu 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, který mi dorazil kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Michal B: tak jsem to dostala aje to super

František P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eva K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Daniel G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eva B: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt