10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Zkušenosti říkají, že 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Anna Kőnigsmarková, Mořice:
Koupila jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g teprve před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě zcela nový výrobek se vším, co k němu podle popisku mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá nepoškozeně, tak věřím, že spln svůj účel.

Simona Šťuková, Svojšice:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože nerada nakupuji přes internet. Byla jsem se na 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g podívat v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k internetu a za skvělou cenu jej koupila. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak snad nebude chyba.

Karolína Belánová, Řimovice:
S přítelkyněmi jsme se předevčírem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Jedna z nich ho tam moc vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho taky vyzkouším, a je fakt velmi free! Nechápu, jak jsem bez toho mohla tolik let žít! No, to je trochu nadsázka, ale opravdu je príma, extra báječný a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

Alena Hepnarová, Křídlůvky:
10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem nucena hledat pět věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden email do e-shopu a mohu snadně a lehce pracovat. Dokonce i mojí kolegyni v práci baví tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g používat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u normální domácí práce stráví méně času.

Matěj Benč, Osečany:
Tak na začátek, 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na opačnou stranu 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, který mi přišel kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Karel K: Jsem ráda, že to mám

Antonín H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Viktorie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Pavel V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Natálie K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt