10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

Zkušenosti říkají, že 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Rostlinný veganský želírovací prostředek z mořské řasy agar a jedinečné amarantové mouky, s přídavkem unikátního vinného kamene, představuje jedinečného zdravého pomocníka na přípravu originálního želé v každé zdravé kuchyni či na zavařování domácích ovocných specialit dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Želírovací prostředek: agar-agar*, amarantová mouka*, regulátor kyselosti: čistý vinný kámen. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1116 kJ (267 kcal) na 100 g. Sacharidy: 40 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

Martin Kotáb, Roprachtice:
Nejlepší 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Nikola Jurdová, Žehušice:
10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g jsem si poprvé pořídila na jaře. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž úplně boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před měsícem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z toho taky uspokojená. Určitě hodlám kupovat další.

Julie Gábelová, Křižínkov:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g velmi ocenila hlavně to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Doručovatel mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po špatných zkušenostech z jiných eshopů jsem plně ráda jak s provedením zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g, který mi byl doručen, je tedy dobrý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

Matyáš G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniela K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Barbora V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Markéta K: já jsem to prostě chtěla

Nikola N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt