10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Zkušenosti říkají, že 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 486 Kč
Naše cena: 324 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný veganský pudink mandlový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu s vysokým obsahem mletých pražených mandlí nejvyšší kvality doplněné mletými meruňkovými jádry s jemný vanilkovým Bourbon aroma představuje jedinečné potěšení lahodné oříškové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, mandle* (20,4%), hořká meruňková jádra*, kokosová mouka*, Bourbon vanilka*, himálajská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1835 kJ (435 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 15 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.52 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Adéla Glatterová, Bukovina u Čisté:
Nemám zdání, jak často si pořizují tyhle výrovky dámy, každopádně já jsem prostě musela. 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g se mi vážně zamlouval a byla jsem toho názoru, že by mi mohl být k užitku. A opravdu jsem si to myslela správně. Nyní ho používám každý dne. Výborná kvalita, velká odolnost, prostě jedním slovem bomba a kdo něco podobného shání, tomu můžu bez výhrad daný 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g doporučit.

Tadeáš Faulhammer, Nemotice:
Jako silák nemám moc času zjišťovat různá řešení. Takže jsem věděl, jaký produkt potřebuji. Našel jsem si ho a pořídil. Vše proběhlo k mé celkové spokojenosti. profesionální komunikace prodejců a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g každému doporučit. Jsem rád a zároveň hezky překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Perfektní obchod.

Klára Vaňatková, Trnové Pole:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Kateřina Pompeová, Štětkovice:
Dlouhou dobu jsem váhala nad tím, který model by pro mě mohl být nejlepší volbou. Otestovala Pořídila jsem jich množství. Až teprve, když jsem vypátrala 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsem ale věděla, že dále už rozhodně hledat nemusím. Zamilovala jsem se do něj na první pohled a jsem spokojená. Svými vlastnostmi mi 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g zcela vyhovuje, zvládne cokoliv, co od něho potřebuji. Bohužel mi ho někdy zabaví můj muž.

Antonín Trégr, Prlov:
10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g, který nabízíte, jsem potřeboval jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl dost opatrný, přece jen, jak se říká papír snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem poupravil po obdržení zásilky. Soudobý design, lehce čitelný a srozumitelný návod k použití a hlavně model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Vynikající, každému doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

hodnocení 5/5 od 71 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Kristýna K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aneta M: Je to dostatečné?

Rozálie J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Marie C: Tento 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Markéta T: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt