10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Zkušenosti říkají, že 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Jakub Kosec, Aš:
Naprosto perfektní 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g, rok jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží opravdu docela dost, nerozbije se, a vypadá naprosto skvěle. Určitě mi ulehčil hodně práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za dobrou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš obchod. Velmi mě oslovil manuál u 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi veleváženou firmou.

Vojtěch Hamřík, Chlum u Třeboně:
Asi před čtvrt rokem jsem koupil výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale kamarádka mi k vánocům objednala 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Prý si ho pochvaluje řada jejích kamarádek. Přemlouvala mě, ať ho taky vyzkouším. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech dalších uživatelů nikam nedíval. Pomyslel jsem si, že dám 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g šanci a usoudím sám. Byl jsem opravdu potěšený. A když čtu recenze dalších zákazníků, vidím jasně, že je nás víc.

Denisa Grausamová, Slatiny:
Do obýváku jsme s manželem vybírali vhodný 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme maximální kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala perfektní obchod, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Eliška Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Julie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vojtěch M: Přišlo to celkem rychle

Sára T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nela G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt