10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Zkušenosti říkají, že 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 486 Kč
Naše cena: 324 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Kryštof Svědínek, Nelešovice:
Navzdory tomu prodejce nabízel skutečně velkou nabídku 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, nebylo mi do smíchu, když 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g přišel. Co se týče doručení, nemůžu nic špatného napsat. Ale e-shop mi nedokázal objasnit, proč přišel jiný typ. Záležitost se uzavřela po více jak měsíci, což je podle mě velký nedostatek tohoto e-shopu.

Šárka Ungrmanová, Jablonec nad Nisou:
Já sama nemám s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g své vlastní zkušenosti, koupila jsem ho mamince. Volba na něj padla především proto, že měl online opravdu zajímavé ohlasy a protože několik kamarádek se s ním také setkalo. Máti, navzdory tomu, že byla na začátku trochu rozpačitá, si zboží teď nemůže vynachválit. Vždycky, když k ní s manželem přijedeme, tak o něm hovoří a je moc nadšená.

Antonín Lichevník, Jahodov:
10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g mě zaujal už v okamžiku, kdy jsem ho uviděl poprvé. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve vážné nervy, ale ty byly opravdu zbytečné, jak se ukázalo. Hlavně se totiž 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g pyšní velmi přátelským ovládáním. V mžiku si ho automatizují i lidé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g do té doby předchozí zkušenosti neměli. Po prvním otestování si na sto procent získá i vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Julie C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marek G: Celkem jsem spokojený.

Zuzana G: Ideální k osmnáctinám :)

Jakub S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Dominika K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt