10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Zkušenosti říkají, že 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 486 Kč
Naše cena: 324 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Kryštof Svědínek, Nelešovice:
Navzdory tomu e-shop nabízel opravdu širokou nabídku 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, byl jsem nakonec zklamán, když 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g dorazil. Co se týče doručení, vše na výbornou. Bohužel e-shop mi neuměl objasnit, proč přišel jiný typ. Patálie byla uzavřena za více jak 30 dní, což je podle mě velký nedostatek tohoto e-shopu.

Šárka Ungrmanová, Jablonec nad Nisou:
Já osobně nemám s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g své vlastní zkušenosti, pořídila jsem ho pro maminku. Volba na něj padla především z důvodu, že měl na webu opravdu kladné ohlasy a protože pár kamarádek si ho taky pořídilo. Máma, i když byla na začátku dost skeptická, si zboží nyní velmi cení. Vždycky, když k ní přijedu, tak o tom hovoří a je vážně nadšená.

Antonín Lichevník, Jahodov:
10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g mě zaujal už ve chvíli, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím trochu obavy, ale ty byly zcela zbytečné, jak se ukázalo. Hlavně se totiž 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vyznačuje opravdu jednoduchým ovládáním. Okamžitě ho pochopí i ti, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g v minulosti žádné zkušenosti neměli. Po prvním otestování si jistě získá i vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Julie W: nemá chybu

Barbora Č: dobré

Jáchym H: 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šárka G: Ideální k osmnáctinám :)

Marek W: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt