10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Zkušenosti říkají, že 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky, obarvené černým rybízem, mrkví a jablkem, představují jedinečného, barevného, zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Řepný cukr*, třtinový cukr*, celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, přírodní barevné pigmenty: (černý rybíz*, mrkev*, jablko*), mořská sůl, glukózový sirup*, palmový tuk*, separační prostředek-potahovací činidlo: arabská guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1617 kJ (386 kcal) na 100 g. Sacharidy: 94.5 g, (z toho cukr: 76.9 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Simona Frolcová, Petříkov:
Opravdu pohodlná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak levný nákup. Za minimální cenu si koupit 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g, který je již na první pocit vydrží, správně fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak dobrou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu příště něco poptávat, budu nakupovat zase u vás.

Nikolas Facek, Horní Dvořiště:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlíp. Moc jsem proto nečekal a zakoupil. Zabalení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš obchod tedy doporučuji ostatním.

Filip Dražský, Brandov:
Výborná věcička, tenhle váš 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to perfektní nápad. Hezky vypadá, dobře se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji získat ještě jeden synovi k narozeninám, má stejný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem opravdu rád jako jsem po doručení už dlouho nebyl.

Filip Kadaník, Ostružná:
ze začátku jsem koukal na jiným druhem, nakonec vyhrál z mnoha důvodů tento 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g. Je pěkně skladovatelný. Po materiálové stránce skoro dokonalý. Moje manželka hodnotí pěkný design a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuhle fajnovou věcičku budou na zahradě neustále brát.

Lucie Pokladníková, Kurdějov:
10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g mame radi od dětství (drive jsme meli podobné, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere překvapivě - jak malý objevilo - se v některých pripadech daji i s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s štěstím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Adam B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Julie Ř: dobré

Patrik H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Linda S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petra G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt