10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Zkušenosti říkají, že 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka čokoládová, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky a se 70% obsahem hořké čokolády, představují zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených, čokoládových dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Čokoláda* (70%) (kakaové máslo*, třtinový cukr*, rýžový sirup*, kakaová hmota*, vanilkový extrakt), celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2168 kJ (518 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 30.7 g), Tuky: 30.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.6 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Adéla Theuerová, Líšťany:
Za tento 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g dávám velký palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Kupovala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k narozeninám, kdy jsem si ji po otestování musela objednat i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně pracuje, co vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

Nikolas Menhard, Honezovice:
10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g jsem spatřil nejdříve u spolužáka na přednášce z biologie. Hned jsem si všiml, že vypadá dobře. Z toho důvodu jsem se s ním chvilku bavil. Byl nadšený, tak jsem se rozhodl, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si potřebnou částku, koupil si ho a teď už můžu říct, že si spolužák nevymýšlel. Velmi kvalitní zboží a já jsem velmi nadšený, že jsem si ho objednal.

Martin Bartal, Jezdovice:
Jako muž nemám moc času zjišťovat různá řešení. Proto jsem věděl, který výrobek požaduji. Našel jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé úplné spokojenosti. profesionální jednání prodavačů a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že můžu tento 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g všem doporučit. Jsem spokojen a přitom mile překvapen, že opravdu to funguje tak spěšně. Bezproblémový obchod.

Petra Steblová, Dolní Žandov:
Jako ženská cítím hlavně vzhled, který mě ihned zaujal a právě proto jsem dala 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g první volbu. A vyplatilo se, jelikož jsem více než spokojena. Dennodenní užívání se zatím nijak neprojevilo, zkrátka jde jasně o kvalitní věc. Jestli také přemýšlíte o koupi, určitě nebudete chybovat. Mile mě překvapilo jednání eshopu – opravdu na výši.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Nikola B: já jsem to prostě chtěla

Aneta Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza C: Ideální k osmnáctinám :)

Laura H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Magdaléna V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt