10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Zkušenosti říkají, že 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka čokoládová, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky a se 70% obsahem hořké čokolády, představují zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených, čokoládových dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Čokoláda* (70%) (kakaové máslo*, třtinový cukr*, rýžový sirup*, kakaová hmota*, vanilkový extrakt), celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2168 kJ (518 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 30.7 g), Tuky: 30.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.6 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Adéla Theuerová, Líšťany:
Za tento 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g dávám největší palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Kupovala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k narozeninám, kdy jsem si ho po vyzkoušení chtěla zakoupit i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám pěkně funguje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

Nikolas Menhard, Honezovice:
10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g jsem spatřil napoprvé u kolegy na přednášce z chemie. V první chvíli jsem zaregistroval, že nevypadá špatné. Z toho důvodu jsem se s kolegou chvilku bavil. Neměl křivého slova, tudíž jsem učinil stanovisko, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si finance, zakoupil si ho a teď už můžu říct, že si kamarád nevymýšlel. Velmi kvalitní výrobek a já jsem vskutku rád, že jsem si ho objednal.

Martin Bartal, Jezdovice:
Jako silák nemám moc času hledat různá možnosti. Takže jsem věděl, který výrobek potřebuji. Vybral jsem si ho a pořídil. Vše proběhlo k mé celkové spokojenosti. Seriozní komunikace prodavačů a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g všem doporučit. Jsem spokojen a přitom příjemně překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Bezproblémový eshop.

Petra Steblová, Dolní Žandov:
Jako ženská cítím nejvíce pocit, který mě okamžitě oslovil a právě proto jsem dala 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g první volbu. A vyplatilo se, protože jsem více než spokojena. Každodenní používání se zatím nijak neukázalo, zkrátka jde jasně o testovanou věc. Pokud také zvažujete koupi, určitě nebudete litovat. Hezky mě oslovilo jednání eshopu – jasně na výši.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Oliver K: je to fajné

Linda B: dobré

Nela M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jan Č: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Aneta H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt