10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Zkušenosti říkají, že 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Filip Janov, Lhota pod Hořičkami:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem objednal jako další, protože jiný, celkem špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více precizně vypracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na výtečný vzhled a funkci. Jako vizuálně zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale chápu, že za preciznost se jednoduše platí.

Emma Šlápotová, Strachujov:
Jsem šťastná. 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg byl velmi bleskově dodán k mé celkové radosti. Určitě budu povídat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o perfektní obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte nějaký dotaz, vše vám velmi rychle a v pohodě zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání balíčku a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Daniela Čoudková, Miskovice:
Skvěle luxusní a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu moc uspokojená. Objednávám u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že dělám dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, a skoro nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu objednávat opět u vás, protože produkty, jaké nabízíte, se v takové barvě a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen těžko.

Patrik Killer, Budislav:
Z důvodu, že jsem zákazník, který si zakládá na kvalitě, více než na ceně, pořídil jsem si 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg v tomto e-shopu. Než jsem to ovšem realizoval, obrátil jsem se na prodejce, abych měl garanci, že mi bude 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg odeslán ve vysoké kvalitě a bez průtahů. Bohužel jsem zde zjistil, že i když prodejce avizuje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg k dispozici, k dispozici nebyl. Přesto jsme našli řešení spokojenosti pro nás všechny a objednávka se uskutečnil na jedničku.

Markéta Šeinerová, Mutěnice:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem viděla u maminky a začala jsem se o to informovat. Na kamarádky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zaťukal pošťák a já jej můžu vyzkoušet. Jsem hodně spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Jonáš O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tereza P: Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Valerie M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Amálie M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Magdaléna M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt