10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Zkušenosti říkají, že 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Filip Janov, Lhota pod Hořičkami:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem zakoupil jako náhradu, protože podobný, poměrně nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více kvalitně zpracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na výtečný vzhled a funkci. Jako vizuálně založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem v extázi! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale mám pochopení, že za preciznost se jednoduše platí.

Emma Šlápotová, Strachujov:
Jsem šťastná. 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg byl velmi rychle doručen k mé plné radosti. Určitě budu povídat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o skvělý eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně okamžitě a v pohodě zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání nákupu a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

Daniela Čoudková, Miskovice:
Naprosto luxusní a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu moc spokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že objednávám dobře. Naposledy jsem si u vás koupila 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, a téměř nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen složitě.

Patrik Killer, Budislav:
Z důvodu, že jsem spotřebitel, který si zakládá na vlastnostech, více než na slevových akcích, zakoupil jsem si 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg na těchto internetových stránkách. Než jsem to však realizoval, telefonoval jsem do společnosti, abych se ujistil, že mi bude 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg doručen ve špičkové kvalitě a neprodleně. Bohužel jsem však dostal odpověď, že i když u zboží stojí 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg k dispozici, nebylo tak. Navzdory tomu jsme dosáhli spokojenosti pro obě strany a objednávka se uskutečnil bez problémů.

Markéta Šeinerová, Mutěnice:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem viděla u babičky a začala jsem se o něj zajímat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z návštěvy, sedla k notebooku a zakoupila. Po opravdu krátké době zazvonil pošťák a já jej můžu používat. Jsem hodně spokojená a budu doporučovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Ema C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Denisa B: dobré

Sebastian K: je to fajné

Kamila P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Ema B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt