10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Zkušenosti říkají, že 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každou dobrou snídaní, ale i jako přísada na pečení či na výrobu domácích karbanátků.Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1483 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 13.2 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Štěpán Hudeczek, Krychnov:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo některé šroubků a doplňkových věcí. Manuál je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Kamila Frousová, Kožichovice:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro moji tetu. Měla jsem určitou ideu, ale neuměla jsem vybrat to nejlepší. Ochotný prodejkyně ve vašem e-shopu mi poradil. Dostala jsem dobrý tip, za který jsem hodně vděčná. 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg se tetě hodně líbil a dnes po pár týdnech je stále velmi spokojená. Balíček mi přišel za tři dni, jak jsem hledala, jelikož jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

Ema Cicvárková, Hýskov:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Julie Vilimovská, Podmoklany:
S 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsem velmi spokojena. Stoprocentně splnil veškerá kritéria a samozřejmě byl stejný jako na fotografii z e-shopu. Již dle prodejních fotografií jsem měla jistotu v tom, co si nechávám zaslat a zklamaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho můžu používat, se můj život vskutku velmi zlepšil. Všem můžu velmi doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství problémů.

Josef Gajdošík, Oslnovice:
Nejdřív než jsem 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem mile překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Klára C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Amálie Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Filip K: Přišlo to celkem rychle

Nikola R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Denis P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt